Inowrocław gabinety kosmetyczne Bydgoszcz

depilacja pastą cukrową

Pasta Cukrowa jest nowoczesną wersją stosowanej przez kobiety z Bliskiego Wschodu od stuleci substancji i techniki depilacyjnej. Dzięki zmodernizowaniu zabiegu oraz samej substancji depilującej tą starożytną metodę stosuje się nawet w najbardziej renomowanych salonach kosmetycznych. Dzięki zastosowaniu specjalnych enzymów uniemożliwiających ponowny odrost wyrywanego włosa stanowi alternatywę dla zabiegów laserowych u osób które nie mogą ich wykonywać.

Porównanie Pasty Cukrowej i Wosku

1. Pasta Cukrowa zawiera wyłącznie składniki naturalne. Większość znajdujących się w obrocie wosków zawiera składniki syntetyczne, które w przypadku skóry wrażliwej mogą wywołać podrażnienie skóry lub reakcje alergiczne. Pasta Cukrowa nie zawiera alergenów, więc nie podrażnia nawet wrażliwej skóry.

2. Pasta Cukrowa nie przykleja się do skóry. Woski przywierają ściśle do skóry, przez co w trakcie odrywania usuwają również powierzchniową warstwę skóry. Dlatego depilacja woskiem jest tak bolesna i dlatego też może wywołać zaczerwienienie skóry po zabiegu. Dzięki delikatności zabiegu z użyciem Pasty Cukrowej może być ona kilkakrotnie naniesiona na tą samą partię skóry. Całkowicie usuwa włoski, nie pozostawiając włosków złamanych wewnątrz mieszka. W miejscach wrażliwych - na górnej wardze czy w strefie bikini zaczerwienienie występujące po zabiegu, wykonanym Pastą Cukrową, jest znacznie mniejsze i mija szybciej, niż w przypadku woskowania.

3. Depilacyjna Pasta Cukrowa może być stosowana do usuwania krótszych włosów, niż w przypadku wosku. Do usunięcia włosów pastą cukrową nadają się już włoski o długości ok.3 mm, podczas gdy wosk usuwa skutecznie dopiero włoski o długości co najmniej 5-10 mm. Dzięki temu w okresie pomiędzy dwoma zabiegami Depilacyjną Pastą Cukrową rzadziej zdarza się, że klient chwyta za maszynkę do golenia, a to w znacznym stopniu zwiększa skuteczność zabiegów.

4. Pastę Cukrową można dokładnie zmyć letnią wodą ze skóry, tkanin i wszelkiego rodzaju materiałów i powierzchni, tak więc przywrócenie czystości po zabiegu jest o wiele łatwiejsze, niż po woskowaniu, co więcej nie są potrzebne żadne środki chemiczne. Znikł więc związany z woskowaniem problem plam nie do usunięcia i wiecznego klejenia.

5. Pasta Cukrowa jest wysoce higieniczna. Ponieważ kosmetyczka nie używa żadnych narzędzi w czasie zabiegu, nie występuje niebezpieczeństwo wzajemnego zakażenia klientów.

Na zabiegi depilacji pastą cukrową serdecznie zapraszamy do naszych gabinetu w Inowrocławiu

cennik - depilacji pastą cukrową
Części ciałacena zabiegu bez enzymucena zabiegu z enzymem
Wąsik, broda 25,- pln 45,- pln
Policzki 35,- pln 70,- pln
Pachy 45,- pln 110,- pln
Ręce 70,- pln 170,- pln
Łydki z kolanami 80,- pln 180,- pln
Uda z kolanami 80,- pln 180,- pln
Całe nogi 140,- pln 320,- pln
Męskie plecy 130,- pln 230,- pln
Tors 110,- pln 190,- pln
Męski brzuch 70,- pln 130,- pln
Pośladki 80,- pln 140,- pln
Klasyczne bikinie 50,- pln 110,- pln
Całkowite bikini 85,- pln 150,- pln