Inowrocław gabinety kosmetyczne Bydgoszcz

zabiegi laserowe

med flash II

Jest zasłużenie najpopularniejszą metodą permanentnego usuwania nadmiernego owłosienia. Znakomicie i skutecznie sprawdza się na wszystkich obszarach na których tego sobie życzymy. W wyniku cyklu zabiegów następuje usunięcie niechcianych owłosienia oraz redukcja blizny potrądzikowe, przebarwienia oraz rozstępy.

Na czym polega laserowa epilacja?

Kluczem do trwałego usunięcia owłosienia jest zniszczenie macierzy wytwarzającej włos. W metodzie IPL-u włos nagrzewany jest do wysokiej temperatury i definitywnie niszczy swoją macierz, która jest nie zdolna do wytworzenia nowego włosa. Metoda działa na włosy ponad skórą i wciąż połączone z macierzą, czyli znajdujące się w fazie wzrostu. Metoda nie zadziała na włosy w innych fazach - na rozwijające się jeszcze w skórze lub takie, które wprawdzie widzimy nad skórą, ale nie są one już połączone z macierzą i będą wkrótce wypadać. Dlatego zabiegi musimy powtórzyć odczekawszy, aż pozostałe w skórze włosy przejdą do fazy wzrostu odpowiedniej do epilacji. Zazwyczaj odstępy między zabiegami wynoszą 5-8 tygodni i zależą od miejsca z którego usuwamy nadmierne owłosienie. Impulsy świetlne systemu laserowego dobrane są w taki sposób, że ich energia jest pochłaniana przez włos a nie przez skórę. Zabiegi są bezbolesne i nie powodują żadnych uszkodzeń.

Technologia wykorzystana w urządzeniu Med Flash II umożliwia nam:

- fotoodmładzanie
- redukcję blizn potrądzikowych
- redukcję przebarwień
- redukcję zmian naczyniowych i rumienia
- redukcję trądziku
- redukcję rozstępów

Wskazania:

Epilację prowadzimy ze wskazań estetycznych. Upodobania mają charakter bardzo indywidualny i realizujemy je według woli pacjentki. Epilacja jest szczególnie dobrym rozwiązaniem dla kobiet z nadmiernym i obfitym owłosieniem, wynikającym z hirsutyzmu lub zmian hormonalnych. Jest także interesującym rozwiązaniem dla mężczyzn ze skórą nadwrażliwą dającą odczyny zapalenia przy goleniu - zmniejszenie odczynu zapalnego.

cennik - Med Flash II

Po 3-cim zabiegu 30% i po 6-stym zabiegu 50% do końca roku.

Laserowa rewitalizacja skóry – fotoodmładzanieCena 1 zabiegu
Kurze łapki 90,- pln
Dłonie 110,- pln
Czoło 150,- pln
Szyja 220,- pln
Policzki 190,- pln
Dekolt 230,- pln
Cała twarz 290,- pln
Laserowe leczenie trądzikuCena 1 zabiegu
Czoło 110,- pln
Policzek 160,- pln
Plecy od 240,- pln
Dekolt  210,- pln
Cała twarz 260,- pln
Trwałe usunięcie owłosieniaCena 1 zabiegu
Wąsik 70,- pln
Broda 95,- pln
Dłonie 120,- pln
Linia od pępka do spojenia łonowego 190,- pln
Przedramiona 270,- pln
Pachy 130,- pln
Bikini 240,- pln
Łydki z kolanami 330,- pln
Uda 390,- pln
Nogi - całe 590,- pln