Inowrocław gabinety kosmetyczne Bydgoszcz

odmładzanie i rewitalizacja skóry

oxybrazja

to rodzaj zabiegu złuszczającego, gdzie strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej i powietrza, emitowany pod ciśnieniem jest czynnikiem złuszczającym. Dzięki temu, że głowica urządzenia nie ma bezpośredniego kontaktu z naskórkiem, możliwe jest przeprowadzenie zabiegu u osób o cerze normalnej, tłustej, wrażliwej, a nawet naczynkowej.

Oxybrazja umożliwia nasycenie skóry skondensowanym tlenem bezpośrednio w trakcie zabiegu. Tlen powoduje regenerację skóry starzejącej się poprzez stymulację produkcji kolagenu. W konsekwencji efekt dermabrazji naskórka jest uzupełniony dotlenieniem skóry właściwej oraz jej dożywieniem przez tlen i płyn fizjologiczny. Zabieg jest doskonałą odnową biologiczną skóry na wiosnę i lato, a także po lecie w celu regeneracji posłonecznej.

 

 

cennik - oxybrazja
Twarz 180,- pln
Dekolt 170,- pln
Szyja 140,- pln
2 okolice 240,- pln
3 okolice 280,- pln

 

Salipeel Lic

Zapraszamy również do sprawdzenia nowości na naszym rynku jaką jest Salipeel Lic.
Salipeel Lic to najnowszej generacji peeling antytrądzikowy wykorzystujący nanotechnologię Lipoceutical oraz technologię liposomów. Zastosowanie tych dwóch zaawansowanych technologii pozwala osiągnąć doskonałe rezultaty, a przy tym reakcja skóry i jej łuszczenie są minimalne.